Pratik Yatak Odası Takımı

Katlanır portatif yatak odası

Katlanır Yatak Odası

Pratik yatak odası takımı, sık sık gezenlere, kamp yapanlara, evlerinde acil durumlar için fazladan bir yatak bulundurmak isteyenlere mükemmel bir ürün katlanır portatif yatak odası. Minimalist yaklaşımla tasarlanmış olan bu yatak odası ünitesinde, bir kişinin, bir yerde, bir gece konaklayabilmesi için ihtiyaç duyacağı her şey mevcut. Bir adet tek kişilik yatak ve bir sehpa. İstenirse sehpanın çekmecesi tabure ya da komodin olarak kullanılabilir.

Dağınıklıktan hoşlanmıyorsanız eğer, sık sık seyahat ediyorsanız, bu portatif yatak odası tam size göre. Aracınızın bagajında rahatlıkla taşıyabileceğiniz bu ünite, size çadırınızda ev rahatlığını da vaat ediyor. Hemen bir canlandırma yapalım. Gün içerisinde gezdiniz, tozdunuz, yoruldunuz. Çadırınıza gelip uyumaya ihtiyacınız var. Öyleyse yatağı bulunduğu yerden çıkarıp açın, birkaç saniye içerisinde yatağınız hazır.

Sürekli kullanıma uygun mu, değil mi, orası tartışılır. Fakat bir öğrenci evinde bez gardıropla birlikte pekala uzun süreli kullanılabilir görünüyor. Bir odadan fazla beklentileri olmayan birisi için muhteşem bir ürün. Portatif yatak odası takımı…Pratik yatak odası takımı.

Görüşme Başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba katlanıryatak.com'a hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?