Katlanır Masaj Yatağı

Katlanır Masaj Yatağı

Katlanır masaj yatağı yanınızda her yere götürebileceğiniz gibi yapılmış, hafif sağlam ve portatif bir yataktır. Bu yatak sayesinde masaj mesleği ile uğraşan masör kişiler bu yatak ile müşterilerinin istediği lokasyonda hizmet etme şansına sahip oluyorlar, bunun yanında portatif masaj yatakları fiyatları diğer işletme giderlerinin yanında maliyeti baya düşürür durumda.

Katlanır mesaj yatağı genelde 20-25 kg civarında ve özel deri yüzü ile antibakteriyel bir yapıya sahiptir.

Masörler için üretilmiş bu özel katlanır masaj yatağı , her hacimde boyutta üretilmekte ve ihtiyaçlara özel bir şekilde tasarlanabilmektedir. Katlanır masaj yatağı portatif ve kolay bir şekilde katlanıp çanta şeklini almaktadır.

Masörlük Nedir ?
Türkçemize, Arapça “mass”(dokunma) ve Yunanca“massein” (yoğurma) sözcüklerinden türetilerek geçmiştir.

Masaj, deri, derialtı dokusu, kaslar, iç organlar, metabolizma, dolaşım ve lenf sistemlerinin mekanik ve sinirsel (refleks) yolla tedavi amaçlı uyarılması; çeşitli darbeler ve ovmalarla bölgesel kan dolaşımını arttırma, damarları genişleterek dokuya daha fazla lan gelmesini sağlama yöntemidir.

Masaj, her ne kadar keyif ve lüks olarak görülse de, aslında tıbbi bir ihtiyaç ve düzenli aralıklarla alınması gereken bir koruyucu tıbbi tedavidir. Bknz Masör Mesleği

Görüşme Başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba katlanıryatak.com'a hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?