Katlanır yatak fiyatları ve doğru seçim

Katlanır yatak fiyatları yatakta kullanılan malzemeye göre farklılık gösterir. Mesela, en ucuz katlanır yatak tabi ki de günlük kullanıma uygun olmayacaktır. Düzenli olarak kullanabileceğiniz bir misafir yatağı arıyorsanız bu amaçla üretilmiş modelimiz XL Katlanır yatak a göz atmanızı öneririz.

Katlanır yatak fiyatları neye göre değişir ?

Ürünlerin fiyatı kullanılan malzeme maliyeti ile direkt orantılıdır. Ancak hangi modelde karar kılarsanız kılın, en iyi fiyatta alabileceğinizden emin olabilirsiniz, çünkü biz birinci elden, üreticiden direkt alıcıya, size gönderim yapıyoruz.
Ürünlerimiz arasında mutlaka biri ek yatak ihtiyacınıza cevap verecektir. Ev kullanımı için tavsiye ettiğimiz ürünümüz kesinlikle XL Katlanır yatak modelimizdir.
Katlanır yatak fiyatları

Bir alt model olan Lüks Katlanır yatak piyasada sıkça kullanılan brandalı katlanır yatak modelidir. Fiyat olarak daha uygun olmakla birlikte, xl katlanır yatağın sunduğu rahatlığı sunamayacaktır çünkü alt kısmında sert mdf zemin yerine branda kullanılılır.

Son olarak standart olarak adledilen en ucuz katlanır yatak modelimiz eko katlanır yatak ise daha çok şantiye vb. yerlere tavsiye ettiğimiz, ev veya otel için kesinlikle tavsiye etmediğimiz bir üründür.

Dilerseniz farklı fiyat karşılaştırma sitelerinde arama yapabilirsiniz. Kararınız ne olursa olsun en uygun fiyatlı katlanır yatağı bizden alacağınıza emin olabilirsiniz.

Görüşme Başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba katlanıryatak.com'a hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?