Oteller İçin Katlanır Yataklar

otel katlanır yatağıOteller için katlanır yataklar , yoğun kullanıma uygun az yer kaplayan ve antibakteriyel ve mayt oluşumunu engelleyen portatif ek yataklardır.Bunlar yay veya sünger yataklardan yapılabilmekte ve bu yataklar zaman içinde deforme olduğunda değiştirilebilmektedir.

Otel katlanır yatakları farklı içeriklerde olabilmektedir. Yay veya süngerden yapılan yataklarda kullanılan kapitoneli kumaşlar pamuk, coolmax, su geçirmez veya organik içerikli kumaşlar ile kaplanabilmektedir. Bunun yanında kasa mekanizması çelik veya demir profilden, atkıları veya lataları tahta veya çelikden yapılabilmektedir.

Otel katlanır yatağı seçerken dikkat etmeniz gerekenler, kullanım sıklığı , depolayabileceğiniz alan ve müşterilerinizin kilo indeksinin ortalamasıdır. Bu unsurlar göz önünde bulundurulduğunda, yapacağınız seçim için çok ek yatak talebi ve kullanımınız varsa çelik profilli premium katlanır yataklarımızı öneririz. Hem tay tüyü başlığı sayesinde hemde geniş ölçüleri ile müşterinize konforlu bir uyku sağlarsınız.

Oteller için üretilen protatif katlanır yatakların genelde garantisi 2-5 yıl olarak sınırlandırılmaktadır. Her ürünün bir kullanım ömrü olduğunu düşünüldüğünde bu standartlar ürün ömrü açısından yeterli olmaktadır.Tabi firmaların kullanıcılardan kaynaklanan hataları garanti dışında tuttuğu durumlarda göz önünde bulundurulmalıdır.

Görüşme Başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba katlanıryatak.com'a hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?