Katlanır Yatak Fiyatları

Katlanır yatak fiyatları hakkında bilgi sahibi olmanız için fiyat ve ürün performansımızı sizin için daha açıklayıcı bir halde yazmak istedik.Niron yatağın bir markası olan katlanır yatak sizin için ekonomik ve kaliteli katlanır yatak modelleri üretmeye devam ediyor…

Eko Katlanır Yatak

Eko Katlanır YatakEko katlanır yatak, kısa süreli kullanımlar için geliştirilmiş veya uzun kullanım için 90 kg altında kişiler için tavsiye edilmektedir.8cm sünger dolgu yatağı ve metal mekanizmasıyla eko terkeleri sayesinde kolayca katlanıp kaldırılabilmektedir. Ekonomik ve kısa süreli çözümler için üretilmiştir. Fiyatı tüm Türkiye ücretsiz kargo ile 150 TL’dir.

Lüks Katlanır Yatak

Lüks Katlanır YatakLüks katlanır yatak, sürekli kullanıma uygun yaylı sünger dolgulu portatif katlabilir bir yataktır. Özel kapitoneli kumaşı ve yay üzerinde bulunan sünger yapısıyla vücuda karşı yumuşak bir karşılama sağlar.Lüks katlanır yatak yazlık, ev , ofis , şantiye, otel, studyo daire vb. kullanımlara uygun bir yatak modelidir. Lüks katlanır yatak fiyatı tüm Türkiye ücretsiz kargo ile 250 TL dir.

Niron Katlanır Yatak

Niron Katlanır YatakNiron katlanır yatak sağlama atkılı çelik yapısı ve sünger dolgu özel katlanır yatağı, mdf başlığı ile katlanır yatak modelleri arasında ekonomik ve sağlam bir katlanır yatak modeli olarak üretilmiştir.Acil durum kullanımlarında, gemilerde, otellerde, hastanelerde, işyerlerinde bir numaralı kullanım alanı bulmuş modelimizdir.Niron katlanır yatak fiyatı tüm Türkiye ücretsiz kargo seçeneği ile 350 TL ‘dir.

Niron XL Katlanır Yatak

Niron XL Katlanır YatakNiron XL katlanır yatak ekstra büyük hacmi ve yaylı katlanır yatağı ile en sağlam ve en uzun ömürlü ürünlerimiz arasındadır.Sık ve uzun süreli kullanımlara karşı üretilmiş, 120 kg kadar vücut ağırlığının sık kullanımına dayanabilen bir portatif yatak çözümüdür.Niron XL katlanır yatak tüm Türkiye ücretsiz kargo seçeneği ile 400 TL‘dir.

Niron Premium Katlanır Yatak

Niron Premium Katlanır YatakNiron premium katlanır yatak özel tay tüyü başlığı, hr sünger dolgu ve kapitone pamuk kumaşı ile uzun süreli kullanımlara ve yüksek ağırlıklara dayanıklı olarak üretilmiş Niron XL katlanır yatak standartlarında katlanır yatak modelimizdir.Niron premium katlanır yatak tüm Türkiye ücretsiz kargo ile 400 TL‘dir.

Görüşme Başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba katlanıryatak.com'a hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?