Ek Yatak

Niron XL Katlanır Yatak ek yatak ihtiyacınız için normal yaylı yatak kalite ve rahatlığını size portatif şekilde sunuyor.

  • Çelik konstrüksiyon iskelet
  • Kumaş başlık
  • Yatak için ideal sert ve düz zemin sağlayan mdf kapak
  • 90×200 cm 2 parçalı ortopedik yaylı yatak
  • 4 adet tekerlek ile taşıma kolaylığı
  • Kutulu paketleme
  • Otel, ev, işyeri kullanımı için ideal sağlam ve kullanışlı katlanır yatak

Normal yatak rahatlığında, portatif yatak kullanışlığında katlanır yatak

Ek yatak ihtiyacınıza kesin çözüm olacak Niron XL Katlanır yatak normal yaylı yatağın sunduğu rahatlığı katlanır yatak portatifliği ile birleştiriyor. Normal bir yatak setinde ihtiyaç uyduğunuz baza başlık ve yatak öğelerinin tamamını içerdiği için, adeta normal bir yatak görevi görür.

Çelik konstrüksiyon iskeleti uzun süreli kullanım için sağlamlık sağlarken, Sert düz zemin mdf kapak sayesinde yatak bir baza üzerinde duruyormuş hissayatı ve konforu verir.

Klasik katlanır yataklarda kullanılan sünger yatak yerine, normal ortopedik yataklardaki gibi yay sistemi kullanılan yatağa sahiptir. Yatak özel olarak yayların kırılmaması için 2 parçalı üretilmiştir.

Dört adet tekerlekli portatif özelliği sayesinde evinizde istediğiniz yere rahatça istifleyebilir, gerektiğinide çıkarabilirsiniz.

Ürün gönderim sırasında zarar görmemesi ve size sorunsuz ulaşması için kutulu olarak paketlenip kargolanır.

Yukarıda belirtilen özellikleri sayesinde bu ürünümüz, ek yatak – misafir yatağı ihtiyacınıza günlük kullaınımda kesin çözüm olacak.

Ayrıca yukarıda belirtilen katlanır yatak paket ölçülerini inceleyebilir, evinizde nereye sığdırabileceğinizi düşünebilirsiniz. Yatağınızı genellikle bir dolap içine veya evin kullanılmayan bir köşesine koyabilir, ihtiyaç halinde buradan çıkararak kullanabilirsiniz. Böylelikle evinizde normal bir yatak setinin yaratacağı yer kullanımını arttırmış olur, kendinize yer açmış olursunuz. Acil veya öngörülmeyen durumlarda Niron XL Katlanır Yatak misafir yatağı sorunununa bire bir çözüm.

Ev kullanımı haricinde otel ve işyleri içinde uygundur. Yoğun iş temposunda fazladan ofis saatleri geçirmek zorunda kaldığınızda ofis veya işyerinizde kalmanızı gerektirecek durumlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ürün. Otellerde ise gerek sezon yoğunluğunda gerekse normal sezonda herhangi bir odayı +1’e dönüştürür. Böylelikle paylaşımlı oda arzu eden müşterilerle oda tasarrufu yoluna da gidilebilir.

Görüşme Başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba katlanıryatak.com'a hoşgeldiniz. Size nasıl yardımcı olabiliriz?